Gazlıgöl Bölgesi / Yaylabağı/ AFYONKARAHİSAR

ONLINE REZERVASYON

Tüm çiftlerin otel giriş sırasında geçerli bir evlilik belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir. Evli olmayan çiftlerin rezarvasyonunun kabul edilmediğini unutmayın.

KONAKLAMA

1+1 Dairelerimiz 60 m²

İçerisinde 3 tonluk termal havuz bulunan dairemiz 1 yatak odası ve salondan oluşmaktadır.Salonunda Amerikan mutfak olan dairemizin 3 kişilik bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak mutfak gereçleri mini buzdolabı set üstü ocak ve balkon bulunmaktadır.3. kişiler için oturma odasındaki koltuk takımı yatak olarak kullanılabilinmektedir.Her dairede uydu yayınlı tv, ücretsiz wireless, telefon mevcuttur.Bebek yatağı istenildiği takdir de odanıza verilir.1+1 dairelerimizden havuz spa bölümüne kapalı ısıtmalı geçiş tüneli vardır.

2+1 Dairelerimiz 110 m²

İçerisinde 4.5 tonluk termal havuz bulunan dairemiz ebeyn yatak odası, çocuk yatak odası, mutfak ve salondan oluşmaktadır.Mutfağı olan bu dairemizde büyük boy buzdolabı, set üstü ocak ve 5 kişilik bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak mutfak gereçleri ve balkon bulunmaktadır.Konaklama yapacak 5’inci kişiler için oturma odasındaki koltuk takımı yatak olarak kullanılabilinmektedir Balkonunuzda barbekü olup mangal yapabilme imkanınız mevcuttur. Bebek yatağı istenildiği takdir de odanıza verilir.Her dairede uydu yayınlı tv, ücretsiz wireless, telefon mevcuttur.

Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termal Otel; ülkemizin jeotermal merkezi olan Afyonkarahisar’a 20 km mesafede, Gazlıgöl Termal Afyon kaplıcalar bölgesinde, yer almaktadır. Şifalı termal suyu, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile müşterilerine ev konforunda ve rahatlığında Afyon Gazlıgöl'de termal villa, termal apartlar, kaplıca evleri ve odalarla uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Afyon Termal Oteller arasında Başaranlar termali tercih eden müşterilerimizin memnuniyetlerini yorumlar sayfamızdan okuyabilirsiniz. Frigyalılardan günümüze şifa dağıtan Gazlıgöl’ün termal suyunu, 2+1 villa apart ve 1+1 süit odalarında müşterilerinin sağlığı ve termal keyfi için bir arada sunmaktadır. Her odada termal havuzu, farklı sportif ve kültürel etkinlikler için yer alan sosyal tesisleri, çocuklar için düzenlenen oyun ve eğlence alanları ile tüm aile bireylerine, yılın 12 ayı sağlıklı ve huzurlu bir termal tatil imkânı sağlamaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Afyon - Eskişehir yolu 20. kilometre Başaranlar Caddesi
Gazlıgöl Bölgesi / Yaylabağı/ AFYONKARAHİSAR

T: +90 272 442 42 42
C: +90 552 273 63 64