Afyon Termal Ozon Sauna

Ozon saunası kas esnekliğini arttırır. Akciğer, kolon ve böbreklerde toksitleri kaldırır. Hasarlı kasların hızla onarılmasını sağlar. Ozon sasunası enfeksiyonları ortadan kaldırabilir. 20 dakikalık ozon saunası senası 200-450 kalori kaybı sağlayabilir. Ozon saunası faydaları arasında zayıflama, temizlik ve kas sağlığına katkıları ön plana çıkıyor. Stresi ve stresin etkilerini giderir

Detoks Etki:Yaşayan insan bedeni içinde birçok kimyasal reaksiyonlar gelişir ve bazı toksin türünde vücuda zararlı maddeler oluşur. Bu maddeler normalde deriden ter, karaciğerden safra yoluyla barsaklardan ve idrar yoluyla böbreklerden atılırBöbrek Fonksiyonlarına Destek:Normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken bir çok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir.

Vücut Direncini Arttırmak:Ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sistem modüle ve regüle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı bir çok hastalığa karşı direnç gelişmektedir.

Yorgunluğu Giderir, Zindelik Verir:Özellikle adale dokusunda artan kan dolaşımı sayesinde yorgunluk hissi ve ağrıya neden olan laktik asit gibi maddelerin süratle uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede seans sonrası kısa bir dinlenmeden sonra çok daha rahatlamış ve zinde halde günlük yaşama devam edilir.Gazlıgöl termal bölgesinde çok rağbet gören bir uygulamadır.

OZON GÜNÜMÜZDE KULLANILAN BİRÇOK ANTİOKSİDANDAN DAHA ETKİLİDİR.