Termal Otel, Termal Oteller, Kaplıca Otelleri, Kaplıca Otel, Kaplıca Termal Otel, Termal Villa, Odada Termal Havuz Olan Oteller, En İyi Termal Oteller, Termal Kaplıcalar, Termal Otel Fiyatları, Termal Apart, Kampanyalı Termal Oteller, Kaplıca Fiyatları, Termal Tatil Köyü, Muhafazakar Termal Oteller, İslami Termal Oteller, Aile Havuzlu Termal Oteller, Odasında Havuz Olan Termal Oteller, Termal Havuzlu Oda

Termal Otelimizde her yaş grubuna hitap eden aktivitelerimiz mevcuttur. Başlıca aktivilelerimiz ise;

Okey-Tavla:
10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren kafeterya bölümümüz de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz

Bilardo:
08:30-24:00 saatleri arasında hizmet veren market bölümünde bilardo oynayarak tatilinize keyif katabilirsiniz

Masa tenisi:
08:30-24:00 saatleri arasında hizmet veren market bölümünde bilardo oynayarak tatilinize keyif katabilirsiniz

At binme:
tesisimiz bünyesinde bulunan hayvanat bahçesinde bulunan at binme aktivitesi ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Futbol-Basketbol sahası:
Tesisimizde bulunan futbol ve basketbol sahasını kullanarak, gönlünüzce spor yapabilirsiniz.

Mini Hayvanat Bahçesi:
tesisimizde bulunan mini hayvanat bahçesinde başlıca tavuskuşu, ördek çeşitli cinslerde tavuk, at, tavşan, köpek cinsleri vb. hayvanlar bulunmaktadır.

Oyun Parkı:
Çocuklarınız için, Başaranlar Termal bulunmaz bir doğal oyun alanıdır. Tamamı çim alan olan bahçemizde, çocuklarınız güvenle dolaşabilirler. Onların güvenliğini de düşünerek inşaa ettiğimiz oyun alanı parkımızda oynayabilir, hayvanat bahçesini gezebilir, ata binmeyi öğrenebilirler.

Balon Turu:
Afyonkarahisar ınKapadokyası Frig Vadisi’nde Balon Uçuşları Başladı.Frig vadisinin doğal gizemli tarihini, emre gölünün eşsiz manzarasının tadını balon turu ile keşfetmek için Gizemli Şehir Afyonkarahisar sizleri bekliyor. Detaylı Bilgi için : 05331514805

Kültür Turları:
tesisimize 12 km uzaklıkta bulunan Frig vadisini keşfedebileceğiniz turlara katılarak tatilinizi kültür turu ile renklendirebilirsiniz.

Termal Otel, 1+1 Daireler, 2+1 Daireler, Fiyatlar, Aktiviteler, Havuz, SPA, Kafeterya, Restoran, Sosyal Alanlar, Termal Su, Videolar, İletişim için bizi arayın.