Termal Otel, Termal Oteller, Kaplıca Otelleri, Kaplıca Otel, Kaplıca Termal Otel, Termal Villa, Odada Termal Havuz Olan Oteller, En İyi Termal Oteller, Termal Kaplıcalar, Termal Otel Fiyatları, Termal Apart, Kampanyalı Termal Oteller, Kaplıca Fiyatları, Termal Tatil Köyü, Muhafazakar Termal Oteller, İslami Termal Oteller, Aile Havuzlu Termal Oteller, Odasında Havuz Olan Termal Oteller, Termal Havuzlu Oda

Kaplıca da ne yapılacağı tercih amacına göre değişiklik göstermektedir. İnsanlar kaplıcaları rahatsızlıklarına fayda bulmak için ya da tatil amacı ile tercih etmektedir.

Rahatsızlıklarınıza fayda bulmak için tercih edecekseniz;
Kaplıca suyunu günde 2 kür olarak banyo olarak, içme kürü olarak 5-7 bardak arasında içmece olarak kullanmalıdır. Spa merkezinde bulunan ek tedavi yöntemi olarak kullanılan masaj, termal çamur, ozon gibi uygulamaları kullanarak tedaviye destek alabilirler. Boş zamanlarında da vücudu üşütmeden bol bol dinlenerek tedavi sürecini tamamlamalıdır.

Tatil için tercih ettiğiniz de;
Havuz- spa bölümünde bulunan yüzme havuzu, sauna, türk hamamı alanlarını kullanabilir, gün içerisinde mini hayvanat bahçesinde at binebilir, hayvanlarımızı besleyebilir hafta sonları canlı müzik aktivitesine katılabilirsiniz. Çocuklarınız için bahçemizde yer alan çocuk oyun parkı, futbol-basketbol sahasını kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir