Termal Otel, Termal Oteller, Kaplıca Otelleri, Kaplıca Otel, Kaplıca Termal Otel, Termal Villa, Odada Termal Havuz Olan Oteller, En İyi Termal Oteller, Termal Kaplıcalar, Termal Otel Fiyatları, Termal Apart, Kampanyalı Termal Oteller, Kaplıca Fiyatları, Termal Tatil Köyü, Muhafazakar Termal Oteller, İslami Termal Oteller, Aile Havuzlu Termal Oteller, Odasında Havuz Olan Termal Oteller, Termal Havuzlu Oda

Termal kaplıca havuzlarında klor gibi kimyasal dezenfekte ürünleri kullanılmadığı için 0-4 yaş arası ve bez kullanan çocukları umumi ortak kullanım alanlarını kullanmaları hijyen açıcından uygun değildir.

12 yaş altı çocukların da termal havuz kullanımı önerilmemektedir. termal kaplıca sularında ağır mineraller ve metaller bulunmaktadır. 12 yaş altında ki çocukların cilt geçirgenliği daha yüksek olduğu için bu metallerin vücutlarına etkisi daha hızlı ve zararlı olmaktadır.

Kişiye özel termal havuz kullanımında termal kaplıca suyu şebeke suyu ile karıştırılıp suyun mineral yoğunluğu seyreltilerek 12 yaş arası çocuklar kullanabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir